logo

About us/Poland

NAGORNA AGENCY – to specjalistyczna agencja usług marketingowych dla restauracji, kawiarni, hotelów. Pomagamy zarabiać więcej! Współpraca z nami jest wygodna i korzystna.

Wykonujemy sesje fotograficzne dań i napojów dla menu i umieszczenia na stronach w sieciach społecznych. Wymyślamy gastronomiczne święta i promocje, organizujemy kulinarne master-klasy dla dzieci i show, fotografujemy wnętrza, przebieg przedsięwzięcia i gości restauracji. Ze zdjęć najbardziej cieszą się dzieci.

FOOD PHOTO — jest bardzo popularną usługą agencji. Zdjęcia zawodowej artystki Nataliyi Nagornej nie tylko cieszą wzrok, lecz umożliwiają skuteczną sprzedaż, motywując gościi do złożenia zamówienia.

Jesteśmy w słonecznym mieście Odessa, nad brzegiem Czarnego Morza na Ukrainie. Jesteśmy gotowi na krótki wyjazd do innego kraju w celu odbycia przedsięwzięcia bądź sesji fotograficznej. Będziemy mogli omówić wszystkie szczegóły drogą korespondencyjną bądź korzystając z Vibera: (+38) 0955344880. Osoba do kontaktu – Nataliya Nagorna

www.nagorna.com
www.facebook.com/NagornaCom