logo

About us/Turkish

NAGORNA AGENCY – restoran, kafe, otellere pazarlama hizmetleri sunan özel bir acente.   Daha çok para kazanmaya yardım ederiz! Bizimle çalışmak rahat ve karlıdır.

Yiyecek ve içecek menü çekimi yaparız ve fotoğraflarını sosyal ağların sayfalarına yerleştiririz. Biz gastronomi bayramı ve tanıtım kampanyası planları yaparız, çocuk yemek ustalık dersleri ve gösterileri düzenleriz, iç mekanların, etkinliklerin ve restoran misafirlerinin fotoğraflarını çekeriz. Özellikle çocuklar fotoğraflarımızdan hoşlanırlar.

FOOD PHOTO - acentenin sunduğu çok popüler bir hizmettir. Profesyonel ressam olan Nataliya Nagorna tarafından çekilen fotoğraflar, hem memnuniyet verir hem de verimli satışlar uygulamaya, misafiri yemek siparişi yaptırmaya yardım eder.

Ofisimiz, Karadeniz kıyısında Ukrayna'nın güneşli Odessa şehrinde bulunur. Ekibimiz, etkinlikleri düzenlemeye veya fotoğraf çekimi yapmaya kısa bir süreye diğer ülkeye gelmeye hazır. Tüm konularda mektupta yazılı olarak veya (+38) 0955344880 Viber uygulamasında görüşebiliriz. İrtibat kişisi – Nataliya Nagorna

www.nagorna.com
www.facebook.com/NagornaCom